TIERRA VERDE zmäkčovač vody 850g

TIERRA VERDE | EKODROGÉRIA | Kód: 521-538
Dostupnosť
Skladom
5,60 €
V tvrdej vode má mydlová zložka pracích prostriedkov zníženú účinnosť, pretože sa zráža s minerálnymi látkami obsiahnutými vo vode. Pranie v tvrdej vode preto znamená zvýšenú spotrebu pracieho prášku a následné usádzanie zrazenín v textile a v práčke. Tvrdosť vody môžte upraviť pomocou zmäkčovača. Zmäkčovať nasypte do zásobníku na prací prášok spolu s práškom. Silne znečistené prádlo doporučujeme namočiť do vody s pridaním Pueru, a škvrny ošetriť žlčovým mydlom. Môžte tiež použiť máchadlo, ktoré rozpúšťa zbytky mydla, čo je dôležité ako pre alergikov, tak aj pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.   ZLOŽENIE:   >15% zeolit, >15% uhličitan sodný, >15% citran sodný. Uchovávajte mimo dosah detí!

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 521-538 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle jednanie a dovoz. V balíčku čakalo drobné milé prekvapenie navyše. Po objednaní som dostala mail s videami, ako sa plienky používajú, čo bolo nápomocné.

Overený zákazník,

Kvalitné a krásne plienky (vrchné nohavičky), ktoré dobre sadli. Prsné vložky príjemné a antibakteriálne, v porovnaní s jednorazovými 100x lepšie. Rýchle…

Overený zákazník,

Objednal som si plienky pre dospelých zhotovili mi ich expresne rýchlo. U inej firmy čakám na vybavenie už 3 mesiace a stále ich nemám.

Overený zákazník,