EONE 100% silica Tea Tree 10ml

EONE | EKODROGÉRIA | Kód: 532-549
Dostupnosť
Nedostupné
4,30 €

Tea Tree esenciálny olej je prírodné antibiotikum so širokým využitím pri plesňových , bakteriálnych a vírusových infekciách. Využijete ho napríklad pri praní, upratovaní, aromaterapii, ale tiež v ramci lekárničky. Pranie: kvapnite tri kvapky do priehradky na aviváž Upratovanie: 8 kvapiek do 1/2 šálky sódy bikarbóny a 1/4 šálky octu - vyčistite toaletu Aromaterapia: kvapnite 4 kvapky do aromalampy, podporíte imunitu, sebadôveru a celkovú odolnosť Lekárnička: do 125ml prevarenej vody kvapnite 4 kvapky a používajte v rozprašovači ako dezinfekciu poranení. Skladujte v chladničke. POZOR: esenciálne oleje sa nesmú aplikovať priamo na pokožku! V rámci aromaterapie sa miešajú so základným olejom alebo vodou, v závislosti od použitia.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle jednanie a dovoz. V balíčku čakalo drobné milé prekvapenie navyše. Po objednaní som dostala mail s videami, ako sa plienky používajú, čo bolo nápomocné.

Overený zákazník,

Kvalitné a krásne plienky (vrchné nohavičky), ktoré dobre sadli. Prsné vložky príjemné a antibakteriálne, v porovnaní s jednorazovými 100x lepšie. Rýchle…

Overený zákazník,

Objednal som si plienky pre dospelých zhotovili mi ich expresne rýchlo. U inej firmy čakám na vybavenie už 3 mesiace a stále ich nemám.

Overený zákazník,